İzmirde Lüks Ofisler Nerede

İzmirde Lüks Ofisler Nerede?

İzmir, giderek daha fazla popüler olan bir iş merkezi. Şehrin Urla, Kuşadası, Selçuk, Çeşme, Alaçatı, Foça gibi lokasyonlara olan yakınlığı, metro ile havaalanı ulaşımının konforlu ve kolay kılınmış olması, zengin restoran-kafe işletmeciliği anlayışı ve yaşam tarzı sadece turizm için değil iş için de daha cazip olmasını sağlıyor. Durum böyle olunca çok sayıda İstanbul menşeli büyük şirket genel merkezini İzmir’e alma kararı aldı ve bu yönde adım atanların sayısı da artıyor. Peki, İzmir’de en şık ofisler nerede bulunuyor?

İzmir’de İş Merkezleri Nerede?

İzmir’de çok başarılı bir yerel yönetim kararıyla şehrin her yeri gökdelen ve işmerkezi inşasına açılmıyor. Başka bir deyişle arsayı satın alan herkes aldığı yere istediği binayı dikemiyor. Ancak bir şehrin gelişimi için iş merkezlerine, plazalara, iş kulelerine de ihtiyaç var. İşte bu ihtiyaca karşılık olarak şehrin yeni yapılaşan bölgesi Adalet Mahallesi gösteriliyor. İzmir Bayraklı ilçesinde bulunan Adalet Mahallesi, çok merkezi bir konumda bulunuyor. Dakikalar içinde metro istasyonuna, Karşıyaka ilçesine, Alsancak’a ve Bornova merkeze ulaşabiliyorsunuz.

Bugün İzmir Adalet Mahallesinde ofis kiralamak ya da satın almak çok trend. Çünkü sadece İzmir’in değil, Türkiye’nin en büyük ve en lüks iş kulelerinden bazıları burada konumlanıyor. İzmir’in en lüks ofis seçenekleri denilince de akla hemen Folkart Towers geliyor. Son derece prestijli bir iş lokasyonu olan Folkart Kulelerinde kiralık ofis fiyatları oldukça yüksek. Elbette ofis satın almak istediğinizde de durum farklı değil.

Peki, İzmir Folkart’ta uygun fiyata ofis kiralamak için ne yapmalı?

İzmir Folkart Kulelerinde kiralık ofisler için Plan Ofis çözümlerini deneyebilirsiniz. Çalışma şeklinize göre paylaşımlı ofis, sanal ofis, hazır ofis çözümlerinden herhangi birini tercih ederek stopaj ödemeden, emlakçı komisyonu vermeden şehrin en güzel yerinde içinizi açacak bir ofiste keyifle çalışabilir, müşterilerinizi ya da çalışma arkadaşlarınızı ofisinize davet edebilirsiniz. İzmirde Lüks Ofisler ‘den Folkart hazır ofis seçenekleri için Plan Ofis‘ten teklif istemiz yeterli.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.