Kozyatağı Kiralık Ofis Fiyatları

Kozyatağı Kiralık Ofis Fiyatları

Kozyatağı Kiralık Ofis Fiyatları, yeni bir iş kurmak, geleceğe dair müthiş heyecanlar barındırır. Sıfırdan başlayıp büyüteceğiniz bu iş, adeta sizin yetiştireceğiniz bir evlat ya da tamamen size ait bir projedir. Başarının somutlaşmış halini simgeler. Ancak genellikle, en çok da,  ilk defa iş kuracaklar için ofis bulmak, ofisin içini doldurmak, vergi ve diğer ödemeleri planlamak, gerekirse ofise tadilat yaptırmak, size uygun personeli bulmak gibi pek çok konu kocaman bir problem yumağına dönüşür. İş kurmanın, ilk defa ofis açmanın en zor yanı da tüm bu süreç için gereken ve bitmek bilmeyen giderleri karşılamaktır.

Şirketiniz için aradığınız ofisin nerede konumlanacağı ise özellikle İstanbul gibi şehirlerde büyük önem taşır. Yapacağınız işe göre de önem derecesi değişmekle birlikte ofisinizin lokasyonu gerçekten dikkat edilmesi gereken bir konudur. Müşterilerinizi ağırlayacağınız, iş ortaklarınıza adres olarak göstereceğiniz, personel adaylarını mülakata davet edeceğiniz ve hepsinden önemlisi sizin ya da ekibinizin verimli bir şekilde çalışacağı yerdir ofis

Kozyatağı’nda Büro Kiralamak

Bugün, İstanbul Anadolu yakasında İş yeri adresi olarak göstermek üzere hemen herkesin tercih etmek isteyeceği lokasyonlardan biri Kozyatağı, Kadıköy bölgesidir. Metro, dolmuş ve otobüs hattı, e-5 kara yolu gibi güçlü bir ulaşım ağının göbeğinde bulunan Kozyatağı, son yıllardaki en popüler iş merkezlerinden biridir. Kozyatağı  kiralık ofis fiyatları bu popülaritede her geçen gün bölgede artan iş hacminin büyük etkisi var. Elbette Sabiha Gökçen Havalimanından kolay ulaşım, Cadde Bostan Sahiline olan yakın konum da unutulmamalı.

Büro Kiralamak

Kozyatağı kiralık büro fiyatlarının yükselen trendi, yeni bir iş kuracak olanlar için ya da bölgede bir iş kurmak isteyenler için biraz caydırıcı olsa da konuya dair oldukça pratik bir çözüm var: Giderek daha fazla tercih edilen ancak henüz yeterince bilinmeyen hazır ofis seçenekleri, bu konuda gerçekten de oldukça verimli bir çözüm üretebiliyor. Kozyatağı özelinde ya da ülke genelinde farklı lokasyonlarda ofis kiralamanın yeni ekonomik çözümü olan hazır ofis seçeneklerinin avantajlarını şöyle sıralayabiliriz:

 • Şehrin en merkezi lokasyonlarında BayOffice ya da Folkart Towers gibi en prestijli plaza veya iş kulelerinde ofis sahibi olabilirsiniz.
 • Ofis için tadilat, dekorasyon, mobilya masrafları yapmanıza gerek kalmaz. Çünkü zaten dekorasyon trendlerine uygun şekilde döşenmiş bir hazır ofis kiralarsınız.
 • Ofise IT alt yapısı kurdurmak, internet bağlatmak gibi işlerle uğraşmanıza gerek kalmaz.
 • Yeni bir iş yeri açarken mutlaka ödemeniz gereken stopaj vergisini ödemezsiniz.
 • Ofis kiralarken emlak komisyonu ödemezsiniz.
 • Ofiste pencere, cam, klima, kapı, su tesisatı gibi her hangi bir alanda yaşanacak arıza ile sizin ilgilenmeniz gerekmez. Hazır ofis sağlayıcısına sorunu iletmeniz yeterlidir.
 • Ofisin temizliği gibi işler ya da çay, kahve servisi ile de yine sizin ilgilenmeniz gerekmez. Bunlar da hazır ofis paketine dahil hizmetlerdir.
 • Siz ofiste yokken misafirlerinizin karşılanması, kargolarınızın teslim alınması, arayanların not edilmesi ve size bilgi verilmesi işleri için de bir sekreter tutmak zorunda değilsiniz. Yine sekreterlik hizmeti de hazır ofis paketine dahildir.
 • Tutacağınız hazır ofisi resmi iş yeri adresi olarak gösterebilirsiniz.
 • Ofiste olmadığınız günler için ücret ödemeyeceğiniz hazır ofis, paylaşımlı ofis, sanal ofis avantajlarını kullanabilirsiniz.
 • Tüm bunları şehrin ücra köşelerinde tutacağını bir ofisten çok daha uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

İstanbul’da Kozyatağı Kiralık Ofis Fiyatları Plaza

İstanbul’da Kozyatağı Kiralık Ofis plaza arayışınız varsa planofis.com.tr hazır ofis seçeneklerini inceleyerek ByOffice Plaza’da ofis sahibi olabilirsiniz. En uygun fiyatlı kiralık ofis seçeneğine ulaşırken ByOffice’te iş yeri sahibi olmak kulağa hoş geliyor.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.