Kozyatağı Ofis Kiraları Mikrofis Sanal Ofis Çözümleri

Kozyatağı Ofis Kozyatağı ’nda ofis kiraları nasıl, Kozyatağında uygun fiyata kiralık iş yeri nasıl bulunur sorularına yanıt aradık…

Kozyatağı Ofis Kiraları

İstanbul emlak piyasası, büyük ölçüde iş yeri olarak satılık ya da kiralık gayrimenkullerle şekillenir. Başka hiç bir şehirde olmadığı kadar dominanttır bu gayrimenkul türü İstanbul’da. İstanbul’un kiralık iş yeri potansiyel bölgeleri de Avrupa yakasında Maslak, Şişli, Levent, Beşiktaş ekseninde yoğunlaşırken Anadolu yakasının popüler iş merkezi Ataşehir ve Kozyatağı bölgesidir. Eğer İstanbul Kozyatağı ’nda kiralık Ofis arıyorsanız bölgenin nispeten sakin haline karşılık oldukça konforlu bir ulaşım ağı sunduğunu fark etmiş olmalısınız. Peki, Kozyatağı Ofis kiraları nasıl?

Kozyatağı Kiralık Ofis Fiyatları Nasıl?

Bu sorunun yanıtı aslında bölgenin giderek artan popülartitesi ile yanıtlanabilir. Zira, ilçenin hem E-5 karayolunun tam üzerinde konumlanıyor olması, hem metro istasyonuna hem de en işlek toplu taşıma ağına yakın olması Kozyatağı iş yeri kira rakamlarına net olarak etki ediyor. Ayrıca Sabiha Gökçen Havalimanına, Kadıköy’e, Ataşehir’e, cadde Bostan ve sahil hattına çok yakın olması da bölgenin değerini arttırıyor. Tüm bunlara rağmen Kozyatağı bölgesindeki ofisler Maslak, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu gibi bölgelerdeki kiralık ofislere göre çok daha konforlu bir yaşam alanı sunuyor çünkü daha az karmaşık ve daha az kalabalık. Kozyatağı iş yeri kiralarının artışına direkt olarak etki eden bir unsur da bu bölgede inşa edilen dev ofis ve rezidans projeleri. Böylece bölgenin değeri artıyor.

Kozyatağı’nda Uygun Fiyatlı Kiralık İş Yeri Nasıl Bulunur?

Çalışma şekliniz ne olursa olsun örneğin Kozyatağı’nda uygun fiyatlı kiralık ofis arayışı için mutlaka sanal ofis, hazır ofis, paylaşımlı ofis seçeneklerini inceleyin. Neden mi? Hazır ofis kullanımının avantajları, bugün kendinize sıfırdan bir iş yeri açmanın maliyetini ciddi şekilde azaltabiliyor. Çünkü stopaj gibi aylık bürüt kiranın %20 ila %35’i arasında değişen rakamdan ve emlakçı komisyonundan muaf olarak iş yeri kiralayabiliyorsunuz.

Üstelik bu sistemde ofis, hazır dekore edilmiş, gerekli cihazlarla donatılmış olarak size teslim ediliyor. Hiç bir kurulum, alt yapı çalışması ya da tamir işi ile uğraşmanız da gerekmiyor. Tüm bunlara ek olarak hazır ofis çözümlerinde sekreterlik, misafir karşılama, içecek servisi, temizlik, güvenlik ve otopark hizmetleri için de personel bulup işe alım yapmanız gerekmiyor. İşin bu kısmını müstakil bir ev ile site içindeki bir daireyi kıyaslayarak örneklemek mümkün. Düşünsenize şehir merkezinde müstakil bir ev kiralamak ne kadar pahalıdır. Aylık müstakil ev kirasına bir de bu evin tamir masrafları, izolasyon ve bakım, merdivenlerin silinmesi, bahçe bakımı, güvenlik gibi kalemlerin masrafı da eklenince şehir merkezinde böyle bir konforun maliyeti belinizi bükebilir. Şehir merkezinde site içinde müstakil bir ev kiraladığınız da otopark, güvenlik, bahçe bakımı, izolasyon ve diğer işler site yönetimince yapılacak, size de toplanan aidattan bir miktar ödeme çıkacaktır. Ancak bu rakam asla kendi başınıza bir evin bakımını yapmakla eş olamaz.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.