Şirket Kurmanın Zorlukları

Şirket Kurmanın Zorlukları Nelerdir?

Şirket Kurmanın Zorlukları ve keyifli yanlarını anlattık. Kendi iş yerine sahip olmak, günümüzde bir çok kişinin hayali. Çalışma saatlerini, iş kurallarını, iş verimliliğini, neyin nasıl yapılacağını kendi başınıza belirleyeceğiniz bir işe sahip olmak üstelik de başarının tamamen size ait olması çok motive edici bir hayal. Ancak günümüzde ağır vergiler, emlak konusunda yükselen fiyatlar pek çok girişimciyi bu fikirden soğutuyor. Peki, ilk kez iş yeri açacaklar ne gibi engellerle karşılaşıyor ve neden daha hesap kitap aşamasındayken bu fikirden vazgeçiyor?

İş yeri açmanın zorlukları oldukça geniş bir yelpazede incelenebilir. Ancak bunları biraz konsantre bir biçimde özetlemek gerekirse, en önemli zorluk, vergilendirme konusunda yaşanır. Stopaj vergisi ve diğer vergiler kazancı epeyce gölgeleyebiliyor. Bununla beraber işiniz için uygun personeli ve ofisi ya da dükkanı bulmak da zor ve meşakati olabiliyor.

Özellikle de büyük bir hevesle ofis kiralayıp burayı detaylı olarak dekore ettikten bir sürü tamirat tadilat yaptırdıktan sonra kapatmak zorunda kalmak çok can sıkıcı. Yanınızda çalışacak personelin maaşı, sigortası ve diğer masrafları da düşülünce işler, hayallerinin peşinde koşmaktan ziyade tamamen engebeli bir yokuşu tırmanıp nefessiz kalmaya doğru evriliyor.

Şirket Kurmanın Zorlukları Olmadan Nasıl Ofis Açılır?

Küçük işletmeler, kobiler, az sayıda çalışanı olan şirketler ve özellikle de e-ticaret şirketleri, ajans, hukuk bürosu veya tasarım ofisi tarzında işler için çok trend bir çözüm var: hazır ofis. Stopaj, emlakçı komisyonu ödemeden ofis tadilatı, mobilyası ve diğer eşyaların masrafı olmadan, sekreter, güvenlik, servis hizmeti, temizlik, internet alt yapısı ve kurulumu gerekmeden ofis açmanızı sağlayan yeni trend hazır ofis seçeneğidir.

planofis.com.tr’den hızlı bir biçimde teklif alarak hazır ofis, sanal ofis, paylaşımlı ofis seçeneklerinden biri tercih ederek hemen yeni iş yerinize taşınabilirsiniz. Sadece ofisi kullandığınız kadar kira ödeyeceğiniz, tüm mobilya, tadilat, dekorasyon, personel ihtiyaçlarınızın hazır olarak sunulduğu bu sistemle iş yeri açmanın pek çok maliyetini azaltmanız mümkün.

Üstelik, “İzmir Folkart Towers ya da Kozyatağı ByOffice Plaza gibi şehrin en prestijli adreslerinden birinde ofisim var” deme lüksüyle.

Plan Ofis sizler için şirket kurmanın zorluklarını minimum seviyeye indirmek için hizmet sunmaktadır.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.